Hauakivi-Ut-44x76x10cm

190.00

Allolev nupp “TELLI HAUAKIVI KAVAND” viib teid hauakivi kavandi tellimise vormile. Sobiva kujunduse saate kokku panna meie kavandite kataloogi põhjal valides sobiva kirjastiili, paigutuse ja kaunistuse. Kui meie kataloogis olevatest valikutest ei piisa, siis kavandi tellimise viimasel lehel saate lisada ka faile (fotod, oma joonised, kavandid, visandid jne). Sellel lehel saate sisestada ka kogu muu info, mis puudutab hauakivi aluse, transpordi ja paigalduse vajalikkust. Pärast kõigi vajalike admete meile edastamist saadame teie emaili aadressile kolmemõõtmelise hauakivi kavandi ja kogumaksumuse, mille kinnitamise järel esitame teile 50%-lise ettemaksuarve. NB! Alates 3-ndast kavandist, lisandub iga järgneva kavandi kohta 5€ kavandimuutmistasu. Ettemaksuarve tasumise järel paneme kivi töösse.

TELLI HAUAKIVI KAVAND

 Granito E-poe müügitingimused

Kirjeldus

Materjal: Gabbro

Mõõtmed: 44x76x10cm

Poleering: Esikülg

Servad: Klombatud

Selg: Saetud

 

Lisainfo

Hauakivi hind

Hauakivi hind kehtib Granito E-poest tellides.

Hauakivi aluse hind

Väiksemate kivide betoonist aluse hind on 15 Eur, suurtel 65- 80Eur. Graniitaluse hind: pealtpoleer 160€/jm, täispoleer 200€/jm.

Kiviraidetööde hind

Kiviraidetööde koguhinna saadame teile koos hauakivi kavandiga. Hind oleneb teksti mahust ja motiivist.

Maksmine

Kavandi tellimine ei ole siduv, esitame 50%-lise ettemaksuarve alles pärast teiepoolset kavandi kinnitamist. Ülejäänud osa kivi hinnast kuulub tasumisele siis, kui hauakivi on valmis.

Transport ja paigaldus

Hauakivi transport Eestis piires Kulleriga maksab 23 Eur (saartele 35 Eur). Vajadusel pakume ka paigaldust.

Tarneaeg

Hauakivi valmistamisaeg on 2-3 nädalat ettemaksu laekumisest (kliendi soovil ja meie võimalusi arvestades saame valmistada ka kiiremini).

Garantii

Granito OÜ annab hauakividele eluaegse garantii.