Hauakivi hind

Hauakivi hind sõltub mitmetest parameetritest. Milledeks on näiteks kivi suurus (laius, kõrgus, paksus), materjal (erinevad graniidimargid, gabro, marmor ), pindade töötlus (poleeritud, saetud, murtud ehk klombitud, põletatud või looduslik), kivi kuju ja valmistamsie keerukus (figuursed kivid, mitmetest detailidest koosnevad hauakivi komplektid, skulpuraalsed kaunistused kivis), raiutavate nimede ja ornamentide hulk, graveeringu tehnika (käsiraie, liivapritsiga süvistamine või CNC freesimine). Väga hea ülevaate hauakivide hindadest saate meie E-poes, samuti vaadake meie tehtud tööde galeriid, et tekiks parem ettekujutus müügis oleva hauakivi ja valmis paigaldatud kivi vahel.

Hauakivi tellimisel koostame esmalt kolmemõõtmelise kavandi, mida saame muuta kuni see vastab täielikult teie ootustele. Meie teenus on täielik, kavandamisest kuni hauakivi transpordi ja paigalduseni. Materjalivalikus on meie tehases saadaval erinevat tooni graniiti Ukrainast, Rootsist, Norrast, Soomest, Venemaalt, Indiast, Hiinast ja mujalt (hauakivide valmistamiseks kasutame ka kohalikku Eesti põllukivi). Suudame valmistada mistahes hauasamba. Saame valmistada ka väga suuri hauasambaid ühes tükis, kuna hangime toormaterjale otse kaevandustest plokkidena, töötlemata kujul.

Meie valmis hauakivide valikuga tutvumiseks külastage meie E-poodi. Lisainfo saamiseks võtke meiega julgelt ühendust järgmiste kontaktide kaudu:

email: info [at] granito.ee tel: +37257412782