Looduslikud Hauakivid

Granito Kivitööstus toodab looduslikke hauakive. Kõik meie hauakivid ja haupiirded on valmistatud looduslikust graniidist, gabrost või marmorist. Kasutame ka kohalikku Eesti põllukivi. Kliendid peavad tavaliselt loodusliku hauakivi all silmas murtud (klombitud) servade hauakive, mille esikülg on siiski kõrgläikesse poleeritud. Kuid oleme teinud vastavalt kliendi erisoovile kiviraidetöid ka ilma kivi oluliselt töötlematta jättes alles loodusliku kivipinna.

Hauakivi tellimisel koostame esmalt kolmemõõtmelise kavandi, mida saame muuta kuni see vastab täielikult teie ootustele. Meie teenus on täielik, kavandamisest kuni hauakivi transpordi ja paigalduseni. Materjalivalikus on meie tehases saadaval erinevat tooni graniiti Ukrainast, Rootsist, Norrast, Soomest, Venemaalt, Indiast, Hiinast ja mujalt (hauakivide valmistamiseks kasutame ka kohalikku Eesti põllukivi). Suudame valmistada mistahes hauasamba. Saame valmistada ka väga suuri hauasambaid ühes tükis, kuna hangime toormaterjale otse kaevandustest plokkidena, töötlemata kujul.

Meie valmis hauakivide valikuga tutvumiseks külastage meie E-poodi. Lisainfo saamiseks võtke meiega julgelt ühendust järgmiste kontaktide kaudu:

info [at] granito.ee

+37257412782